FAQ: BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI UN ATBILDES

 

Jaut: Piesakot sūtījumu, kurš virziens ir norādīts pirmais piem. 16.novembra & 21.novembra reiss?

Atb:  Pirmais vienmēr tiek norādīts virziens no Latvijas uz Angliju un norādītie datumi ir izbraukšanas datumi, sūtījumu/kravu piegādes-paņemšanas datumi tiek organizēti vadoties pēc katra sūtījuma atrašanās vietas.

Jaut: Kad tiek organizētas sūtījumu paņemšanas?

Atb:  Dienu līdz divas pirms pieteikumā norādītā izbraukšanas datuma, bet dienu pirms sūtījuma paņemšanas Jums tiks uz pieteikumā norādīto telefona numuru nosūtīts sms ar informāciju par ierašanās laiku.

Jaut: Kad sūtījums tiks piegādāts?

Atb:  Sūtījumu piegādes grafikam var sekot sadaļā aktuālais reiss, kurš tiek atjaunots izbraukšanas dienā, kā arī uz pieteikumā norādīto telefona numuru dienu pirms piegādes saņemsiet sms ar piegādes datumu. Piegādes dienā 30 - 60 min. pirms piegādes saņemsiet no mums arī telefona zvanu.

Jaut: Kāds būtu pēdējais brīdis sūtījuma pieteikšanai uz tuvāko reisu?

Atb:  Ja sūtījumu nepieciešams paņemt ne no Rīgas vai Rīgas rajona, tad noteikti sūtījumu būtu vēlams pieteikt līdz katras Piektdienas 15:00, ja no Rīgas vai Rīgas rajona, tad ieteicams līdz katras Svētdienas 18:00, bet var arī visu Pirmdienu un Otrdienu līdz 12:00.

 

Jaut: Kuros laikos un kā notiek sīkpaku nodošana?

Atb:  Kad aizpildīta sīkpaku forma, sīkpakas var nodot katru Pirmdienu ierodoties pie mums ofisā laika posmā no 15:00-19:00

© 2017 D&T DELIVERIE